REKLAMA
REKLAMA

Żółty Cesarz: Nowy sklep w Warszawie

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 4 marca 2009 11:46

Sieć sklepów z żywnością ekologiczną uruchomi nowy sklep w Warszawie. W planach są kolejne otwarcia.

REKLAMA

Nowy sklep pojawi się przy ul. Nowolipie. W planach na ten rok jest zwiększenie sieci o jeszcze jedną placówkę - również na terenie Warszawy. - Ale to są ostrożne szacunki i liczymy na to, że nowych sklepów pojawi się jeszcze więcej - podkreśla Marcin Ryszka, kierownik sklepu Żółty Cesarz.

- Sprzedaż żywności ekologicznej ma w Polsce duży potencjał. Cały czas zgłaszają się do nas osoby chętne do podpisania umowy franczyzowej, z bardzo różnych miast. Niestety sporym problemem jest znalezienie odpowiedniego lokalu, dlatego nie rozwijamy się aż tak szybko, jak byśmy mogli. Żółty Cesarz nie boi się kryzysu: - Na razie w żaden sposób nie dotknęła nas pogarszająca się sytuacja gospodarcza. I myślę, że nie dotknie, a jeśli już to w znikomym stopniu - ocenia Marcin Ryszka. - Cały czas widzimy, że przychodzą do nas nowi klienci, bo sklepów tego typu co nasz jest niewiele.

Pierwszy sklep Żółty Cesarz powstał w 2004 roku. Obecnie działają w sumie trzy sklepy, z czego dwa na podstawie umowy franczyzowej. Firmie nie udało się w zeszłym roku otworzyć zapowiadanego sklepu w Łodzi.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA