REKLAMA
REKLAMA

ZUS chce szkolić pracodawców

Autor: Gazeta Wyborcza 6 sierpnia 2009 10:39

Bezpłatne szkolenia dla pracodawców z zakresu bezpieczeństwa, ochrony i higieny pracy organizuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Chce w ten sposób zapobiegać wypadkom przy pracy - podaje Gazeta Wyborcza.

REKLAMA
- Liczba wypadków przy pracy dramatycznie rośnie. Z naszej analizy wynika, że ich podstawową przyczyną jest nieświadomość i beztroska zarówno pracodawców, jak i pracowników. Teraz jest szansa, aby temu zaradzić - informuje Wiesława Sadowska - Golka, rzeczniczka radomskiego oddziału ZUS.

Warszawski oddział Zakładu od lipca do końca tego roku organizuje cykl bezpłatnych dwudniowych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Mogą z nich skorzystać przedsiębiorcy z terenu województwa mazowieckiego rozpoczynający działalność gospodarczą lub prowadzący małe i średnie firmy. Uczestnicy szkolenia nauczą się zasad udzielania pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej, ergonomii. Dowiedzą się o ryzyku zawodowym, ekonomicznych skutkach niewłaściwych warunków pracy a także o obowiązkowych dokumentach ubezpieczeniowych.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA