SKLEP WZORCOWY MAKRO

Sklep Wzorcowy to miejsce, w którym klienci MAKRO Cash & Carry mogą zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami handlowymi oferowanymi w ramach Programu Doradztwa dla Handlu Detalicznego. Bezpłatne usługi skierowane są do niezależnych handlowców, którzy przy współpracy z MAKRO chcą zwiększać konkurencyjność swoich sklepów spożywczych i efektywniej spełniać oczekiwania swoich klientów.

We Wzorcowym Sklepie można zapoznać się z rozwiązaniami w zakresie rozplanowania układu sklepu, rozmieszczenia urządzeń i regałów, usytuowanie grup towarowych, jak również rozplanowania ustawienia asortymentu w ramach danej grupy towarowej. Warto wspomnieć o propozycjach różnego rodzaju "kącików", np. kącika piekarniczego czy kącika z artykułami sezonowymi.

Klienci MAKRO znajdą tu także pomysły związane z doborem wyposażenia - na przykład regałów, lad chłodniczych, oświetlenia czy systemu kas. Wzorcowy Sklep dostarcza także przykładów zastosowania materiałów POS oraz rozwiązań w zakresie systemu kontroli jakości HACCP. Wzorcowy Sklep MAKRO stanowi zintegrowaną i spójną propozycję, która umożliwia prace nad praktycznie każdym aspektem związanym z prowadzeniem niezależnego sklepu. Korzystają z niej nie tylko właściciele sklepów, lecz także ich biznesowi partnerzy, producenci i dostawcy.

Materiały udostępnione przez Makro Cash&Carry


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10675

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane