Aldi oferuje zniżki na lekcje jazdy konnej, aby zachęcić do uprawiania sportu

Autor: dlahandlu.pl, za dailymail.co.uk 5 kwietnia 2018 15:39

Aldi oferuje zniżki na lekcje jazdy konnej, aby zachęcić do uprawiania sportu fot. youtube

Aldi stał się pierwszą siecią supermarketów w Wielkiej Brytanii, oferującą lekcje jazdy konnej. Sieć nawiązała współpracę z dwiema prestiżowymi szkołami jazdy konnej - w Cheltenham i Wigan. Detalista oferuje ponadto w swoich sklepach wyposażenie jeździeckie w atrakcyjnych cenach – informuje dailymail.co.uk.

Lekcje, które można kupić w Internecie, będą dostępne w Summerhouse Equestrian w Cheltenham, Gloucestershire i Parbold Equestrian w pobliżu Wigan, Lancashire, a ceny zaczynają się od 21 £. Z informacji dailymail.co.uk wynika, że ci, którzy kupią lekcje jazdy konnej od Aldi, zaoszczędzą 30 procent normalnej ceny.

Podczas lekcji zawodnicy będą uczyć się szeregu umiejętności, w tym nauki wsiadania i zsiadania z konia, utrzymywania równowagi oraz zatrzymywania się i kierowania wierzchowcem.

Oprócz oferowania lekcji jazdy konnej, Aldi wprowadził nową linię jeździecką dla początkujących jeźdźców. Oferta obejmuje kurtki do jazdy konnej, buty do jazdy konnej, a także specjalne skarpetki. Ceny wahają się od 2,99 £ do 19,99 £. Sprzęt jeździecki jest dostępny za około połowę ceny produktów sprzedawanych przez popularną firmę jeździecką Harry Hall - informuje dailymail.co.uk.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,88

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane