Costco oferuje zestawy żywności na rok, na wypadek "klęski żywiołowej"

Autor: dlahandlu.pl, za businessinsider.com 9 marca 2018 15:01

Costco oferuje zestawy żywności na rok, na wypadek "klęski żywiołowej" fot. Shutterstock

Amerykański gigant handlowy Costco oferuje zestawy żywnościowe, które, jak deklaruje, wystarczą dla czteroosobowej rodziny na rok. Spółka nie ukrywa, że oferta jest skierowana „na wypadek klęski żywiołowej” – informuje businessinsider.com.

Zestawy kosztują od 1000 do 6000 USD i zawierają mieszankę ziaren, owoców, warzyw, białek i produktów mlecznych.

Znaczna część żywności ma 25-letni okres przydatności do spożycia, np. liofilizowane brokuły, zielona fasola, kukurydza i suszone jabłka. Inne produkty, takie jak soczewica i czarna fasola w formie instant, mają trwałość do 30 lat. Zestaw zawiera także: makaron jajeczny, owies, mąkę kukurydzianą, liofilizowane plasterki banana i jagody, kawałki ziemniaków i liofilizowaną marchewkę.

Najdroższy zestaw o wartości 5999,99 USD zawiera 600 puszek pożywienia i może wyżywić cztery osoby przez rok, licząc na osobę 2000 kalorii dziennie. Najtańszy zestaw, za 999,99 USD, zawiera 96 ​​puszek i wystarczy dla jednej osoby przez rok, przy czym dzienna ilość kalorii wynosi 1200.

- Ciesz się komfortem wiedząc, że masz niezbędne produkty spożywcze, których Twoja rodzina potrzebuje, aby przetrwać w nagłej potrzebie lub klęsce żywiołowej! – informuje Costco na swojej stronie internetowej.

Zestaw jest gigantyczny, ale Costco zauważa, że ​​żywność jest "pakowana dyskretnie” aby zachować „prywatność w transporcie".

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    7,96

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane