Lidl wycofuje ze sprzedaży niebezpieczną maszynkę do strzyżenia

Autor: dlahandlu.pl 28 marca 2018 09:55

Lidl wycofuje ze sprzedaży niebezpieczną maszynkę do strzyżenia fot. Lidl

Lidl informuje, że firma TARGA GmbH wycofuje maszynkę do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową. Produkt był w sprzedaży w sklepach sieci Lidl w Polsce od 14.12.2017. Sieć ostrzega, iż , w przypadku pojedynczych urządzeń nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia pożaru i eksplozji podczas ładowania lub dalszego korzystania z urządzenia.

Lidl informuje, że sprawa dotyczy produktu „Maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHBV 800 A1“ marki „Silvercrest“ o numerze 290952 (patrz tabliczka znamionowa na spodzie urządzenia).

- Z uwagi na błąd produkcyjny, w przypadku pojedynczych urządzeń nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia pożaru i eksplozji podczas ładowania lub dalszego korzystania z nich. W związku z tym firma TARGA GmbH prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania urządzenia – czytamy w informacji sieci Lidl.

- Przedmiotowy produkt sprzedawany był w sklepach Lidl w Polsce od 14.12.2017. Artykuł ten można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony – podaje także spółka.

Lidl zaznacza, że wycofanie dotyczy wyłącznie produktu „Maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHBV 800 A1“ marki „Silvercrest“ o numerze 290952. Pozostałe artykuły marki „Silvercrest”, a zwłaszcza inne produkty firmy TARGA GmbH, nie są objęte wycofaniem.

TARGA GmbH przeprasza nabywców wspomnianego artykułu za powstałe niedogodności.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8711

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane