Sieć Real sprzedawała w sklepie internetowym mundury żołnierzy Wehrmachtu

Autor: pb.pl 5 grudnia 2017 12:35

Sieć Real sprzedawała w sklepie internetowym mundury żołnierzy Wehrmachtu fot. Shutterstock.com

Na platformie internetowej niemieckiej sieci supermarketów Real można było do niedawna kupić mundury żołnierzy Wehrmachtu, informuje serwis pb.pl, za Handelsblatt.

Na stronie Real.de mundur Wehrmachtu można było kupić za 53,90 EUR. Choć mundurowi brakowało odpowiednich emblematów, to opis już nie pozostawiał wątpliwości o jakie wojska może chodzić: „Kostium żołnierza wygląda szczególnie przerażająco z oferowaną przez nas maską Adolfa Hitlera!”. Oprócz mundurów w serwisie Reala można było kupić również hełm jednostek Africa Korps czy notatnik z wizerunkiem nazistowskiego żołnierza.

Sieć Real na swojej platformie internetowej nie tylko sama sprzedaje produkty, ale podobnie jak Amazon czy eBay oferuje innym przestrzeń do sprzedawania własnych produktów. I tak też się stało w przypadku artykułów nazistowskich. Sieć Real szybko zareagował na doniesienia o kontrowersyjnych produktach sprzedawanych za pośrednictwem jego serwisu. Artykuły po pierwszych sygnałach zostały natychmiast usunięte z oferty sklepu internetowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • v v 2017-12-06 18:03:07

  Wszędzie faszyści na każdym kroku..ale ..damy rade.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,58

 • Śr

  3,45

 • Min

  2,38

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane