Stikeez Star Wars: Folder reklamowy kontra rzeczywistość

Autor: finanse.wp.pl 8 grudnia 2017 13:29

Stikeez Star Wars: Folder reklamowy kontra rzeczywistość Fot. za Lidl.pl

Figurki z postaciami z Gwiezdnych Wojen miały być hitem Lidla. Coś jednak poszło nie tak, co prostym porównaniem udowodnił jeden z internautów. Zdjęcie otrzymanych figurek porównał z grafiką z folderu reklamowego - czytamy na portalu finanse.wp.pl.

Zabawki dostępne w sklepach znacznie odbiegają od idealnie zaprezentowanych w albumach. Jedne zezowate, inne w dziwnych kolorach.

Internauci zaczęli pytać, dlaczego figurki odbiegają od modeli prezentowanych w reklamach i doczekali się komentarza ze strony sieci.

 - (...) figurki stikeez Star Wars, które otrzymują klienci za każde wydane 50 zł są oryginalnymi, licencjonowanymi produktami. Warto dodać, że wpływa do nas wiele pozytywnych komentarzy na ich temat. Pamiętajmy, że głównym celem akcji jest zwrócenie uwagi na zbilansowaną dietę najmłodszych – bogatą w owoce i warzywa oraz dobra zabawa. Ze wszystkimi fanami Star Wars jesteśmy w stałym kontakcie na naszym fanpage’u na Facebooku - cytuje Aleksandrę Robaszkiewicz, PR Managera Lidl Polska serwis Wp.pl.

Jedną figurkę Stikeez można otrzymać w sklepach sieci w zamian za zakupy w kwocie 50 zł. Dodatkową postać można otrzymać za zakup warzyw lub owoców. Akcja trwa od 11 listopada do wyczerpania zapasów figurek, lecz nie nie dłużej niż do 10 grudnia 2017 r.

Więcej na finanse.wp.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,47

  • Min

    2,52

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8198

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane