W CH Guliwer można wygrać... pomoc przy porządkach przedświątecznych

Autor: dlahandlu.pl 29 listopada 2017 10:37

W CH Guliwer można wygrać... pomoc przy porządkach przedświątecznych fot. materiały prasowe

W Centrum Handlowym Guliwer rozpoczęła się akcja promocyjna, w której wygrać można pomoc w przedświątecznym sprzątaniu. To doskonały sposób, by ułatwić sobie przygotowania do Bożego Narodzenia.

Guliwer wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, którzy chcieliby szybko i sprawnie uporać się z przedświątecznymi obowiązkami domowymi. W promocji, która rozpoczęła się 18 listopada i potrwa do 3 grudnia, można zdobyć bezpłatne mycie okien czy pranie dywanów.

Kto chce wziąć udział w zabawie, musi w okresie trwania promocji zrobić zakupy w sklepach w Centrum Handlowym Guliwer za kwotę 50 złotych, do której sumować się mogą maksymalnie dwa dowody zakupu. Paragony należy zarejestrować przy stanowisku obsługi promocji, odebrać kupon i wypełnić go, dokańczając zdanie: „Zamiast sprzątania, w wolnym czasie…”. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone usługami profesjonalnego sprzątania - myciem okien, praniem i/lub trzepaniem dywanów, bonami do pralni. Komisja wybierze aż 50 zwycięzców. Dodatkowo uczestnicy zabawy otrzymają drobne upominki przy rejestracji - karty podarunkowe do wykorzystania w Guliwerze, świece zapachowe i torby zakupowe.

- Nagrody będzie można zrealizować przed Bożym Narodzeniem - mamy nadzieję, że dzięki temu przygotowania do Świąt będą dla naszych klientów lżejsze. Zapraszamy do zabawy - zachęca do udziału w promocji Katarzyna Woźniak, dyrektorka Centrum Handlowego Guliwer oraz Centrum Handlowego Tulipan. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane