REKLAMA
REKLAMA

Wiceprezes Delko przeszedł do spółki z Reckitt Benckiser

Autor: dlahandlu.pl 22 lipca 2010 14:48

Wiceprezes Delko przeszedł do spółki z Reckitt Benckiser

19 lipca nowym wiceprezesem firmy dystrybucyjnej Delko został Jerzy Tyszkowski, który przejmie obowiązki wiceprezesa 2 sierpnia b.r. - podała spółka w komunikacie.

REKLAMA


Nowy członek zarządu spółki od 2005 r. był krajowym kierownikiem sprzedaży kanału tradycyjnego w Reckitt Benckiser (Poland). Jest ekspertem w W latach 1997-2005 zajmował wiele stanowisk w Danone, w tym m.in. stanowisko kierownika ds. rozwoju sprzedaży detalicznej, kierownika projektów sprzedażowych i dyrektora regionalnego. W latach 1995-1997 pełnił funkcję regionalnego kierownika sprzedaży Holco, natomiast w latach 1994-1995 był sprzedawcą w Coca-Cola West Poland.

Jerzy Tyszkowski jest magistrem inżynierem, ukończył Politechnikę Poznańską na Wydziale Elektrycznym, studia podyplomowe Marketing spożywczy w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, a także studia MBA prowadzone przez Wielkopolską Szkołę Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i współpracy z Nottingham Trent University. Ukończył liczne kursy z zakresu zarządzania, technik sprzedaży, komunikacji, negocjacji i finansów
.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA