Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W PH Matarnia pojawiły się parkingi dla psów

Każdego roku, szczególnie w okresie wakacyjnym, dochodzą do nas informacje o nieodpowiedzialnych ludziach, którzy na czas zakupów bądź załatwienia spraw w urzędzie, zostawiają swoje psy w samochodach. W Parku Handlowym Matarnia pojawiła się alternatywa dla nagrzanych aut – psie parkingi.
Reklama

Centrum wyposażone w 2 300 bezpłatnych miejsc parkingowych, parking dla motocyklistów oraz stanowiska dla rowerów, zostało „powiększone” o parkingi dla czworonogów. Są to specjalnie wyznaczone, zadaszone wiaty z mocowaniami oraz miseczkami z wodą.

– Mając na względzie komfort i bezpieczeństwo czworonożnych przyjaciół naszych klientów, szukaliśmy sposobu, który zapobiegnie pozostawianiu zwierząt w samochodach – mówi Katarzyna Kaczmarek, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Dzięki parkingom, klient bez problemu będzie mógł zrobić szybkie zakupy bez narażania zdrowia lub życia swojego pupila.

PH Matarnia jednocześnie zaznacza, że nie zachęca do zabierania czworonożnych przyjaciół na zakupy. Będąc jednak wielokrotnie świadkiem przykrych sytuacji, centrum wyszło naprzeciw klientom, którzy z jakichś powodów pojawiają się na zakupach w towarzystwie psów.

– Liczymy na rozsądek odwiedzających nas właścicieli czworonogów – dodaje Katarzyna Kaczmarek. – Psie parkingi nie powstały w celu pozostawienia pupila na długie godziny.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum