Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Napollo rozpoczyna budowę N-Parku w Piotrkowie. Stokrotka najemcą

Napollo planuje w Piotrkowie Trybunalskim otworzyć park handlowy N-Park. Wykonawcą jest firma Daldehog, z którą Napollo pomyślnie zrealizowało budowę innego N-Parku – w Łanach pod Wrocławiem. Plac budowy został już przekazany generalnemu wykonawcy, który rozpoczyna prace nad nowym obiektem.
Reklama

Co do zasady N-Parki powstają w centrach osiedli mieszkaniowych aglomeracji i w miastach w całej Polsce. Park handlowy, który powstanie w Piotrkowie Trybunalskim, będzie znajdował się przy ulicy Sulejowskiej.  Po sąsiedzku działa market budowalny OBI,.

N-Park w Piotrkowie Trybunalskim osiągnie powierzchnię ok 7.700 GLA i zostanie otwarty w połowie 2023 roku.

W piotrkowskim N-Parku klienci będą mogli odwiedzić m.in. sklep z branży spożywczej, RTV i AGD, odzieżowej, beauty czy wnętrzarskiej – już zakontraktowani najemcy to znane sieci handlowe jak m.in. Stokrotka, RTV Euro AGD, Sinsay, Jysk, kaes. Napollo zaproponuje więc klientom zakupy m.in. w supermarkecie spożywczym Stokrotka oraz ofertę popularnej restauracji typu fast food. Kompaktowy park handlowy słynie bowiem z tego, że realizuje wszystkie podstawowe potrzeby zakupowe klienta w głównych kategoriach, dodatkowe uzupełniając je o ofertę specjalistyczną.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum