Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sklepy ALDI w Bytomiu i Warszawie po liftingu (galeria)

26 stycznia ponownie otwarto sklep ALDI przy ulicy Wrocławskiej. Sklep został przebudowany i zmodernizowany.
Reklama

Celem przeprowadzonych zmian było odświeżenie wnętrz sklepu, przejrzyste zaprezentowanie asortymentu, a także unowocześnienie sprzętów. Przestrzeń została wzbogacona o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów. 

- To jedyny taki market w centrum miasta. Powiedziałabym nawet, że żaden inny sklep ALDI na Śląsku tak nie wygląda. Został wkomponowany w miejsce dawnego browaru i od początku jego fasada była chwalona przez mieszkańców. Teraz również wnętrza nabrały tego nowoczesnego charakteru - komentuje Aneta Hajduk, zastępca kierownika sklepu przy ulicy Wrocławskiej.

W tym tygodniu także dwa sklepy ALDI w Warszawie zostaną ponownie otwarte. Lokale przy ulicy Radzymińskiej na Targówku oraz przy Alei Krakowskiej we Włochach zostały przebudowane i zmodernizowane. Wnętrza obu zaprojektowano w oparciu o ustandaryzowany koncept, który będzie obowiązywał we wszystkich krajach, w których rozwijana jest sieć marketów ALDI. 

- Przebudowa to tylko jeden z kroków związanych z udoskonalaniem naszej sieci. Dobre przyjęcie przez mieszkańców stolicy zachęciło nas do rozważenia kolejnych lokalizacji. Obecnie jesteśmy na etapie ich analizy pod kątem inwestycji. Wierzymy, że dalsza ekspansja marki ALDI w Warszawie jest dobrym kierunkiem - komentuje Maria Rutkowska, kierownik ekspansji ALDI.

Do tej pory sieć otworzyła trzy sklepy w Warszawie. Ostatni powstał przy ulicy gen. Fieldorfa "Nila" 11.

– Klient z Warszawy jest niezwykle wymagający. Dzięki asortymentowi w dobrej cenie, niedużym kolejkom i miłej obsłudze, coraz więcej klientów przekonuje się do naszej marki. Uczynienie naszych sklepów bardziej przyjaznymi to kolejna odpowiedź na oczekiwania naszych klientów – komentuje Kamil Babiarz, kierownik jednego z warszawskich sklepów ALDI.

ALDI to niemiecka sieć dyskontów, która posiada 124 sklepy w Polsce, głównie na zachodzie oraz południu kraju. Firma zatrudnia w Polsce niemal 2 000 pracowników. Funkcję dyrektora generalnego pełni Oktawian Torchała.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum