Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kaufland z kampanią jakościową produktów świeżych

Kaufland prowadzi kampanię marketingową pod hasłem „Gdzie przebojową świeżość mam”, w której sieć podkreśla istotę oferowania klientom wysokojakościowych produktów.
Reklama

Kaufland informuje w kampanii o nagrodzie Złoty Laur Klienta 2023 za najwyższą jakość i świeżość artykułów w trzech kategoriach: owoce i warzywa, produkty z lady oraz pieczywo.

Złoty symbol medalu został umieszczony przy wyróżnionych grupach asortymentowych zarówno w sklepach, jak i w gazetkach promocyjnych, co zwraca uwagę na te produkty i ułatwia ich zidentyfikowanie.

W Kaufland oferta lady obsługowej obejmuje ponad 100 rodzajów wędlin, 60 rodzajów serów z różnych regionów Polski i Europy, 40 rodzajów świeżego mięsa i wyrobów mięsnych oraz różnorodne przekąski. W kategorii owoców i warzyw Kaufland zapewnia klientom ponad 500 różnych odmian.

Spoty są obecne zarówno w telewizji, jak i w mediach społecznościowych oraz pozostałych kluczowych kanałach komunikacji cyfrowej Kaufland. Kreacje są dostrzegalne również w sklepach – w materiałach POS, gazetkach promocyjnych, aplikacji mobilnej Kaufland, a także na dedykowanej stronie internetowej.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum