Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

100 tys. osób w ciągu tygodnia od startu wykupiło dostawę Allegro Smart

W tydzień od startu usługi ponad 100 tys. osób zaczęło korzystać z Allegro Smart! - wysyłki opłaconej abonamentowo z góry. Za wykupienie usługi zapłacili razem 4,9 mln zł. Klienci z wykorzystaniem tej usługi kupili w tym czasie ponad 850 tys. produktów.
Reklama

- Codziennie od 10 do 15 tysięcy nowych klientów zaczyna korzystać z Allegro Smart! a to dopiero początek. W pierwszym tygodniu sprzedający dodali blisko 4 miliony nowych ofert, aby dołączyć do 34 milionów ofert dostępnych przez Allegro Smart! - powiedział prezes Allegro Francois Nuyts.

Klienci Allegro Smart! w pierwszym tygodniu działania programu najchętniej kupowali przedmioty codziennego użytku z kategorii, jak dom i ogród, zdrowie, uroda, żywność. Podobną popularanością cieszyła się elektronika, a za nią produkty dla dzieci, książki i multimedia, części samochodowe oraz moda.

Allegro Smart! to uruchomiona 27 sierpnia 2018 r. usługa, zapewniająca darmową dostawę
i zwrot zakupów na Allegro dla 365 przesyłek za 49 złotych na rok. Dostawy realizowane są do paczkomatów, punktów odbioru lub za pomocą listów poleconych. Dostępna jest także wersja półroczna, kosztująca 39 zł.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum