Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

12 lat w Grupie Chorten. Teraz nowa inwestycja

500 m kw. powierzchni, nowoczesna bryła i bardzo szeroki wybór asortymentu - w miejscowości Nur otworzył się właśnie kolejny sklep należący do właścicieli współpracujących z Grupą Chorten od blisko 12 lat.
Reklama

Cała inwestycja przy ul. Drohiczyńskiej 1 w Nurze (województwo mazowieckie) trwała blisko dwa lata, a sklep był zatowarowywany od kilku tygodni. Nowy obiekt powstał przy centrum handlowym już wcześniej działającym pod szyldem z logo dębu, ponieważ właściciel współpracuje z Polską Grupą Sklepów Spożywczych Chorten od 2011 roku i postanowił przenieść działalność do nowoczesnego budynku.

 

 

Nowy Chorten w Nurze

Placówka o charakterze delikatesowym posiada kilkanaście działów i trzy stanowiska kasowe. Mocno rozbudowane są kategorie produktów świeżych, znajdziemy tu szeroki wybór mięsa i wędlin, owoców i warzyw, pieczywa z lokalnych piekarni i nabiału. Chorten wyróżnia też bogaty dział piwno-alkoholowy. Kliencie znajdą tu małe agd, chemię gospodarczą, artykuły szkolne i zabawki. Na otarcie przygotowano specjalne promocje i m.in. degustacje produktów marki premium Grupy Chorten - Z Podlaskiej Spiżarni. 

Chorten: Właściciele korzystają na efekcie skali i atrakcyjnych rozliczeniach z producentami

W sklepie pracuje ok. 10 osób. Wokół ma miejsca parkingowe dla klientów.

- Cała inwestycja i uruchomienie sklepu były dla nas ogromnym wyzwaniem i w całym tym procesie otrzymaliśmy duże wsparcie od Grupy Chorten, zarówno merytoryczne, jak i organizacyjne. Liczę, że sklep spodoba się mieszkańcem naszej miejscowości i okolic – mówi Krzysztof Stokowski, właściciel, który prowadzi placówkę wspólnie z żoną Ewą.

- Właściciele korzystają na efekcie skali i atrakcyjnych rozliczeniach z producentami, a co za tym idzie są w stanie dalej inwestować zgromadzony kapitał w nowe sklepy i konkurować z innymi sieciami. Bardzo nas cieszy, gdy widzimy placówki pod naszym logo tak dobrze wyposażone i przyjazne klientom, jak ta nowo otwarta w Nurze – podkreśla Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum