Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

17 nowych najemców w Zielonych Arkadach

Zielone Arkady – centrum handlowe w Bydgoszczy ma już komplet najemców. Do ich grona dołączyło 17 nowych marek, m.in. Carry, Benetton, Tally Weijl, Mega Punkt i Urząd Miasta Bydgoszcz. Otwarcie jest zaplanowane na 13 listopada.
Reklama

Firma ECE Projektmanagement kończy już komercjalizację Centrum Handlowego Zielone Arkady w Bydgoszczy. W ostatnim czasie firma podpisała umowy m.in. z Carry, Benetton, Tally Weijl, Okaidi, Quiosque, Sneakers i Próchnik. Tylko te marki zajmą powierzchnię ponad 2 400 mkw., a nowych najemców jest o wiele więcej. 

Dotychczasowe grono najemców poszerzyło się także o sklepy: Pako Lorente, Orska, Verona i Brijou; punkty gastronomiczne i usługowe: Havana Juice Bar, Subway, Orange oraz sklep Mega Punkt, obuwnicze: Sneakers. W Zielonych Arkadach będzie można także zadbać o zdrowie odwiedzając Perfect Body Center - sklep sieci sprzedaży i poradnictwa żywieniowo-suplementacyjnego.

ECE Projektmanagement - deweloper i zarządzający, razem z UM Bydgoszcz, zadbał o wygodną i sprawną infrastrukturę drogową otaczającą CH Zielone Arkady. Przebudowie i uporządkowaniu uległ układ drogowy prowadzący do Zielonych Arkad.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum