Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

2000. sklep Grupy Chorten otwarty

Placówka o powierzchni handlowej 250 m kw. w Gródku na Podlasiu to 2000 sklep partnerski w Grupie Chorten. Punkt został oficjalnie otwarty 27 października.
Reklama

Sklep charakteryzuje się bogatą ofertą mięsno-wędliniarską od lokalnych dostawców, wyborem warzyw i owoców oraz świeżego pieczywa. Są tu wszystkie kategorie spożywcze. Kosmetyki i chemia gospodarcza, prasa, drobne artykuły gospodarstwa domowego - to także znalazło się w ofercie.
W nowej placówce w Gródku obecnie pracuje 12 osób.

Grupa Chorten, która rozpoczęła działalność w grudniu 2009 roku od 20 sklepów w województwie podlaskim, także ma szczególną okazję do satysfakcji.

- W ciągu ponad 10 lat zbudowaliśmy silną grupę polskich sklepów, które wyróżniają się bliskością miejsca zamieszkania klientów i dostosowaniem oferty do potrzeb lokalnej społeczności. W tym roku osiągnęliśmy zasięg ogólnopolski, a jednocześnie dziś bardzo się cieszymy, że ten 2000 sklep otworzyliśmy właśnie na Podlasiu, z którego się wywodzimy. Doświadczenie biznesowe naszych partnerów i ich olbrzymie zaangażowanie w przygotowanie sklepu do otwarcia daje nam pewność, że będą z sukcesem rozwijać się pod naszymi skrzydłami i korzystać z naszych warunków handlowych u producentów i dystrybutorów - podkreśla Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum