Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

236. Kaufland Polsce. Sklep w Skawinie z butelkomatem

W czwartek 9 czerwca Kaufland otwiera sklep w Skawinie – będzie to pierwszy market sieci w tej miejscowości i 236. placówka w Polsce.
Reklama

W nowym sklepie Kaufland przygotował specjalne atrakcje dla kupujących. Jedną z nich jest konkurs Koło Szczęścia, w którym można wziąć udział w czwartek 9 czerwca, w godzinach 10:00-18:00, okazując paragon za zakupy o wartości minimum 100 zł. W puli nagród są przede wszystkim produkty marek własnych Kaufland, takich jak K-Favourites (produkty spożywcze z wyselekcjonowanych składników), K-Bio (żywność ekologiczna), Liv&Bo (artykuły dekoracyjne inspirowane Skandynawią) oraz bevola (artykuły do pielęgnacji i higieny dla całej rodziny).

Ponadto dla klientów będzie przygotowany poczęstunek oraz drobne upominki w postaci żetonów do wózków zakupowych, róż czy balonów. Z okazji otwarcia sieć przygotowała atrakcyjne promocje, m.in. na banany czy olej. W ladzie z obsługą wszystkie sery żółte będzie można kupić ze zniżką 25%, a ceny wszystkich kapsułek do prania zostaną obniżone aż o 30%.

W markecie w Skawinie klienci będą mogli korzystać z nowoczesnych, cyfrowych rozwiązań. Należą do nich m.in. panele dotykowe, które pozwalają zarejestrować kartę Payback, sprawdzić stan punktów i aktywować specjalne kupony. Dla wygody osób preferujących płatności bezgotówkowe zamontowano kasy samoobsługowe. Na terenie obiektu klienci znajdą także salonik prasowy, sklep z artykułami dla zwierząt domowych oraz lokalną piekarnię gdzie prócz pieczywa będzie można kupić także kawę, herbatę i gotowe przekąski.

Z troski o środowisko naturalne w sklepie Kaufland wdrożono szereg nowoczesnych rozwiązań, w tym elektroniczne etykiety cenowe przy dziale owocowo-warzywnym, energooszczędne oświetlenie LED oraz system odzysku ciepła odpadowego z instalacji chłodniczych. Klienci będą mogli również oddać kaucjonowane butelki do specjalnego automatu, który po zwróceniu butelek wygeneruje bon do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum