Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

24-latka okradała swojego sklep, gdzie pracowała; grozi jej do pięciu lat więzienia

Policjanci z KPP w Wolsztynie (woj. wielkopolskie) zostali poinformowani o kradzieży, do której doszło w jednym z marketów na terenie miasta. Jak się okazało, sprawcą nie był klient, a 24-letnia pracownica sklepu, która ukradła pieniądze.
Reklama

Wolsztyńska policja poinformowała w środę, że kilka dni temu funkcjonariusze KPP w Wolsztynie otrzymali informację o kradzieży, do której doszło w jednym z marketów. Zgłoszenie nie dotyczyło jednak kradzieży, jakich najczęściej dopuszczają się klienci próbujący opuścić sklep z towarem, za który nie zapłacili - ale pracownicy, która zabrała z kasy część utargu.

"Kobieta, którą okazała się 24-letnia mieszkanka powiatu grodziskiego w obecności wezwanych na miejsce policjantów Wydziału Prewencji zwróciła skradzioną gotówkę. Po przeprowadzonych czynnościach została doprowadzona do KPP w Wolsztynie, gdzie usłyszała zarzuty kradzieży pieniędzy. Niestety zarzuty dotyczyły nie jednej, a czterech kolejnych kradzieży, których dopuściła się w lutym i marcu" - podała policja.

Funkcjonariusze ustalili, że kobieta ukradła łącznie ponad 4 tys. zł.

"Kobieta podczas przesłuchania przyznała się do wszystkich zarzucanych jej czynów, wyrażając żal w związku ze swym zachowaniem. Materiały wszczętego przez policjantów postępowania przekazane zostaną do sądu, który zadecyduje o karze, jaką poniesie kobieta" - podała policja.

24-latce grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. (PAP)

autor: Anna Jowsa

ajw/ akub/

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum