Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

3 listopada startujemy z internetowym Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Forum Rynku Spożywczego i Handlu ze względu na wymogi związane z aktualną sytuacją epidemiczną w Warszawie przybiera formułę internetową i odbędzie się bez udziału publiczności. Przebieg wszystkich debat, dzięki realizacji przez studio telewizyjne, wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić w ramach internetowych transmisji, m.in. w portalach: portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, horecatrends.pl i na stronie frsih.pl (po wcześniejszej rejestracji).
Reklama

Forum Rynku Spożywczego i Handlu na przestrzeni lat osiągnęło pozycję największej konferencji poświęconej sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce. Co roku w debatach udział biorą przedstawiciele największych firm sektora spożywczego i handlowego oraz HoReCa: producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, handlowcy, restauratorzy a także decydenci z otoczenia administracyjnego i analitycy.

Debaty, realizowane przez studio telewizyjne oraz w formie interaktywnego uczestnictwa online, przybiorą dynamiczne formy. W programie rozmowy 1:1, warsztaty, mikrodebaty, rozmowy o aktualnej sytuacji w branży spożywczej, handlowej i HoReCa.

Triumf zaufania, lokalności i bezpieczeństwa – tak w skrócie można podsumować wyjątkowy rok 2020. Jak te hasła przekładają się na rzeczywistość firm spożywczych i handlowych? Dowiemy się podczas Internetowego XIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu w Warszawie.

Nowa, internetowa formuła pozwoli na utrzymanie dotychczasowego poziomu dyskusji, a uczestnictwo w forum możliwe będzie z dowolnego miejsca na świecie, z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, bez żadnego ryzyka epidemicznego. Tegoroczna edycja – ze względu na konieczność zachowania wymogów związanych z sytuacją epidemiczną –  odbędzie się bez udziału publiczności.

W trakcie Internetowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu (3 listopada 2020 r.) ogłosimy laureatów konkursów: 

• Dobry Produkt 2020
• Food and Retail Star 2020
• Nagroda Rynku Spożywczego

Ufamy, że program tegorocznego Forum Rynku Spożywczego i Handlu jest dla Państwa interesujący. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i śledzenia internetowych relacji!

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Jednocześnie, dziękując za zarejestrowanie udziału w Forum Rynku Spożywczego i Handlu, informujemy, że przyznany Państwu status pozostaje aktualny i pozwala na dostęp do transmisji online w terminie 3-4 listopada 2020 r. W przypadku pytań związanych z rejestracją prosimy o kontakt pod adresem e-mail: rejestracja@ptwp.pl. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum