Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

7-Eleven i jej program lojalnościowy - czym może zaskoczyć polskich konsumentów?

7Rewards to program lojalnościowy 7-Eleven, który oferuje m.in. darmowe napoje, punkty za dolara oraz mobilne skanery. W ciągu ostatnich dwóch lat liczba użytkowników 7Rewards wzrosła prawie trzykrotnie, z 9 do 25 milionów. Jak informują użytkownicy, wszystko za sprawą rozwoju funkcji i kuponów oferowanych przez aplikację.
Reklama

Kupuj za punkty w 7-Eleven

7-Eleven w swoim programie lojalnościowym umożliwia klientom zbieranie punktów za każdy zakup i wymienianie ich na zniżki lub oferty. Każde 1000 punktów jest równoważne z 1 dolarem. Oprócz standardowych punktów, użytkownicy mogą zdobywać dodatkowe punkty dzięki ofertom BOGO, wybranym parom i cotygodniowym promocjom.

 

Klienci mogą śledzić swoje punkty i oszczędności w aplikacji 7-Eleven. Program lojalnościowy ma na celu nagradzanie stałych klientów i umożliwienie im oszczędzania pieniędzy przy każdej wizycie w sklepie.

Portfel 7-Eleven

7-Eleven posiada płatności zbliżeniowe w swoim programie lojalnościowym 7Rewards. Dzięki temu klienci mogą łatwiej i szybciej dokonywać płatności za swoje zakupy za pomocą swojego telefonu. W ramach różnych akcji promocyjnych, użytkownicy 7Rewards mogą zdobywać 5-krotną ilość punktów za każdą transakcję zrealizowaną przez płatność zbliżeniową. Ta innowacja pozwala klientom cieszyć się większą wygodą i szybszymi transakcjami w sklepach 7-Eleven.

Oszczędność paliwa w 7-Eleven

W swoim portfolio marka 7-Eleven posiada również stacje paliw. Użytkownicy programu lojalnościowego 7Rewards mogą skorzystać z różnych promocji, rejestrując się w programie Fuel Savings. Dzięki temu klienci mogą zaoszczędzić 11 centów za galon podczas swoich pierwszych siedmiu wizyt.

Stacja benzynowa sieci 7-Eleven, fot. shutterstock
Stacja benzynowa sieci 7-Eleven, fot. shutterstock

Mobilna kasa 7-Eleven

Jednym z innowacyjnych rozwiązań wprowadzonych przez sieć 7-Eleven jest mobilna kasa, umożliwiająca zakupy, skanowanie i płatności za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą zaoszczędzić czas i uniknąć kolejek. Cały proces dokonywania transakcji odbywa się w aplikacji mobilnej. Użytkownicy mogą skanować kod kreskowy produktów, dodając je tym samym do swojego koszyka i obserwując sumę swoich zakupów. Po zakończeniu zakupów, płatność jest automatycznie pobierana z podpiętej karty płatniczej.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum