Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

70 tys. pracowników Biedronki dostanie po 1000 zł przed świętami

Prawie 70 tys. pracowników sieci Biedronka w sklepach, centrach dystrybucyjnych oraz biurach otrzyma od 6 grudnia br. specjalne rabaty w wysokości do 1000 zł w formie voucherów do wykorzystania w sklepach sieci. Vouchery otrzymają również załogi sklepów agencyjnych oraz wybrani współpracownicy, w tym m.in. pracownicy agencji ochrony. Biedronka przeznaczyła na ten cel około 70 milionów złotych.
Reklama

Pracownicy na stanowiskach niemenedżerskich i wybrani współpracownicy otrzymają od 6 grudnia br. specjalne vouchery do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci Biedronka. Vouchery mogą być wykorzystane do końca stycznia 2023 r.

 

Kwota świątecznych rabatów w postaci voucherów wyniesie około 70 mln zł, które Biedronka finansuje ze środków własnych. Wcześniej pracownicy sieci otrzymali zasilenie finansowe w postaci e-kodów oraz paczki świąteczne. Tym samym z okazji świąt sieć Biedronka przeznaczyła łącznie 150 mln zł na rzecz swoich pracowników.

Dodatkowo, we wrześniu br. ponad 55 tys. pracowników sieci Biedronka otrzymało dodatkową nagrodę specjalną w wysokości 1500 zł brutto za zaangażowanie w osiągnięcie zakładanego wyniku za pierwsze osiem miesięcy 2022 roku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum