Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

700 nagród w loterii Westfield Arkadia. Co można wygrać?

Wycieczka do San Francisco o wartości 25 000 zł oraz 5 000 zł na dodatkowe wydatki, kultowy, włoski skuter warty 23 500 zł oraz karta podarunkowa o wartości 5 000 zł na zakupy w Westfield Arkadia – to główne nagrody w Loterii „Czas na San Francisco”. Loteria ruszyła 10 października, a Wielki Finał jest zaplanowany na 22 października.
Reklama

Aby wziąć udział w loterii, należy dokonać zakupu w sklepach na terenie Westfield Arkadia od poniedziałku, 10 października od godz. 10.00 do soboty, 22 października, do godz. 15.30. Minimalna wartość transakcji na jednym lub dwóch dokumentach potwierdzających zakup promocyjny to 100 zł.

Drugim krokiem jest udanie się Punktu Obsługi Loterii zlokalizowanego w Theatrum na parterze przy wejściu od strony fontanny wraz z dowodem zakupu w celu jego weryfikacji i ostemplowania, a następnie rejestracji w loterii i otrzymania kuponu loteryjnego od hostessy. Każdy dokonujący zakupu od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-13.00 może odebrać dodatkowy kupon.

Po otrzymaniu kuponu należy go zeskanować w loteriomacie, który wskaże czy klient wygrał jedną z nagród natychmiastowych. Można je odebrać najpóźniej do 22 października do godz. 16.20, okazując dowód zakupu oraz dowód potwierdzający tożsamość. Wszyscy klienci mają możliwość wygrania jednej nagrody natychmiastowej dziennie oraz maksymalnie trzech w czasie trwania całej Loterii.

Obecność podczas losowania nagród głównych jest obowiązkowa – tylko osoby obecne podczas Finału Loterii, będą uprawnione do odbioru nagród głównych. W przypadku gdy wylosowana osoba nie będzie obecna w centrum, losowanie odbędzie się ponownie. Na Wielki Finał należy zabrać ze sobą wszystkie zarejestrowane dowody zakupu, dowód tożsamości oraz telefon z dostępem do konta w programie lojalnościowym Westfield Club.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum