Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Acteeum i Equilis wspólnie zrealizują Galerię Andrychów

Po realizowanej aktualnie Galerii Chełm, Acteeum i Equilis ponownie łączą siły. Lokalizacją kolejnego wspólnego projektu będzie Andrychów, gdzie powstanie nowy regionalny retail park o powierzchni 26 tys. mkw. Galeria Andrychów już teraz przyciąga najemców, zaś jej otwarcie planowane jest na IV kwartał 2020 roku.
Reklama

Podjęta przez Acteeum i Equilis współpraca przy realizowanym obecnie projekcie Galerii Chełm okazała się sukcesem. Chełmski projekt wzbudza pozytywny oddźwięk rynku, zarówno od strony inwestycyjnej, najemców jak i lokalnej społeczności. Operatorem spożywczym galerii będzie Lidl, który zajmie 2300 mkw.

Dobra atmosfera wokół chełmskiego projektu oraz potencjał rozwoju, zwłaszcza w miastach średniej wielkości zaowocowały kolejnym wspólnym przedsięwzięciem Acteeum i Equilisa. Firmy ponownie łączą siły we wspólnym przedsięwzięciu, zlokalizowanym tym razem na południu Polski - w Andrychowie.

– Nasze wspólne predyspozycje w realizacji obiektów handlowych się uzupełniają tworząc esencję międzynarodowego doświadczenia, znajomości polskich realiów, kompetencji oraz twórczego entuzjazmu. Mamy przekonanie, że nasz andrychowski projekt stworzy nową jakość na rynku retail w Polsce – mówi Monika Woźniak-Zawioła, dyrektor generalny Equilis w Polsce.

Galeria Andrychów planowana jest w formule tzw. „power center” . Będzie nowoczesnym i funkcjonalnym obiektem handlowym o pow. ok. 26,000 mkw. Zaoferuje pełną gamę sklepów i lokali usługowych a także duży market budowlany oraz 650 miejsc parkingowych, zapewniając przy tym płynne skomunikowanie z miastem i regionem. Będzie również wzbogacona o obiekt „drive through” i stację benzynową. Potencjał andrychowskiego retail parku wynika także z jego lokalizacji, na jedynej w mieście i regionie tej wielkości działce z przeznaczeniem na wielkopowierzchniowe obiekty handlowe.

- Nasz nowy andrychowski projekt zapewnienia - już od najwcześniejszych faz realizacji – odegranie szeroko rozumianej społecznej roli na lokalnym rynku. Chcemy, aby nasze centrum handlowe w Andrychowie nie tylko było miejscem wygodnych i atrakcyjnych zakupów, ale także aby kompleksowo wychodziło naprzeciw oczekiwaniom i aspiracjom lifestylowym mieszkańców – wyjaśnia Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Central Europe.

W ofercie handlowej Galerii Andrychów znajdą się różnorodne marki modowe, wyposażenia wnętrz, sportowe, elektroniki użytkowej, mediów i drogeryjne. Będzie tam także dostępna zróżnicowana oferta gastronomiczna, rozrywkowa i usługowa zapewniając kompleksowe wyjście naprzeciw potrzebom klientów. 

Galeria Andrychów, której otwarcie planowane jest na IV kwartał 2020 roku już teraz przyciąga wielu znanych najemców, wśród których są między innymi Leroy Merlin, marki z grupy LPP, Martes Sport, Media Expert czy Rossmann.

-  Nasz sklep będzie przestrzenią, w której klienci, będą mogli realizować swoje potrzeby związane z domem i ogrodem. Powstający sklep rozszerzy sieć Leroy Merlin, która już dzisiaj składa się z 64 obiektów handlowych – powiedział Rafał Krzepkowski, dyrektor rozwoju w Leroy Merlin Polska.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum