Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Acteeum i Forum Euro Nieruchomości FIZ planują trzy centra handlowe w Polsce

Acteeum Investments Poland IV oraz Forum Euro Nieruchomości Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych chcą zrealizować nowe projekty handlowe. Wniosek o zgodę na utworzenie wspólnych przedsiębiorców trafił do UOKiK. Wspólni przedsiębiorcy zostaną powołani na potrzeby realizacji projektów związanych z budową trzech centrów handlowych.
Reklama

Acteeum Investments Poland IV jest częścią międzynarodowej grupy Acteeum działającej na rynku deweloperskim oraz zarządzania nieruchomościami. Grupa specjalizuje się w rozwoju centrów handlowych w Polsce, podejmując się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, począwszy od dokonania rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, po zarządzanie i sprzedaż centrów handlowych.

Forum Euro Nieruchomości Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych z siedzibą w Krakowie jest funduszem utworzonym i działającym zgodnie z przepisami ustawy o Funduszach Inwestycyjnych, prowadzącym działalność w zakresie inwestycji w papiery wartościowe, udziały w spółkach, instrumenty pieniężne oraz nieruchomości. Celem inwestycyjnym funduszu jest osiągnięcie wzrostu wartości aktywów funduszu w wyniku wzrostu wartości lokat oraz osiąganie przychodów z lokat netto. Fundusz należy do grupy kapitałowej prowadzącej działalność przede wszystkim w zakresie projektowania, zarządzania produkcją i sprzedaży odzieży oraz akcesoriów modowych (branża retail). Działalność grupy kapitałowej prowadzona jest poprzez sieć sprzedaży w 25 krajach, z czego głównymi rynkami są Polska, Rosja i Ukraina.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum