Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Action uruchomił cztery placówki w parkach handlowych

Sieć dyskontów niespożywczych Action otworzyła ostatnio na polskim rynku cztery nowe sklepy – w Zabrzu, Łodzi, Szczecinie i Andrychowie. Firma realizuje swoje cele na 2020 rok zakładające wzmocnienie obecności w Polsce południowo-zachodniej oraz rozwój w głąb kraju.
Reklama


– Wszystkie nowe sklepy Action zlokalizowane są w parkach handlowych, dlatego udało nam się otworzyć je zgodnie z planem, pomimo zewnętrznych trudności związanych z pandemią – podkreśla Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.
– Rozwój w głąb kraju, a także w dużych aglomeracjach jest jednym z kluczowych celów Action na ten rok, dlatego szczególnie cieszy nas obecność w Łodzi i Szczecinie. Sklep w Parku Handlowym Mieszka to nasza pierwsza lokalizacja na Pomorzu – dodaje Sławomir Nitek.

Sklep Action w Szczecinie mieści się w nowo powstałym Parku Handlowym Mieszka w dzielnicy Pomorzany. Jego powierzchnia całkowita wynosi 1 001 m2. W sąsiedztwie jest duże centrum handlowe oraz osiedle mieszkaniowe. Tuż obok będzie IKEA. Nowy sklep Action w Łodzi również znajduje się w niedawno otwartym parku handlowym. Zlokalizowany jest przy ul. Traktorowej 54 i zajmuje powierzchnię 1 051 m2. Jest to trzeci market firmy w tym mieście.
Dzięki otwarciom w Zabrzu i Andrychowie Action wzmocnił swoją pozycję w południowej Polsce. Sklep w Zabrzu mieści się na jednym z największych osiedli mieszkaniowych – przy
ul. Franciszkańskiej 22, obok Biedronki. Jego powierzchnia całkowita wynosi 1 004 m2. Natomiast market Action w Andrychowie zlokalizowany jest przy ul. Krakowskiej 83i, w sąsiedztwie Kauflandu i Biedronki. Powierzchnia całkowita sklepu wynosi 986 m2.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum