Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Adam Małysz ambasadorem LANCERTO. Marka współpracuje też z Kabaretem Paranienormalni

Adam Małysz został ambasadorem LANCERTO – polskiej marki odzieży premium. LANCERTO przedłużyło też współpracę z Kabaretem Paranienormalni do 2024 roku. Firma będzie dbać o profesjonalny wizerunek zespołu podczas występów estradowych i innych wydarzeń kulturalnych. Współpraca trwa już od 2021 roku, kiedy to LANCERTO objęło opieką wizerunkową Kabaret.
Reklama

Choć Adam Małysz karierę sportową zakończył ponad sześć lat temu, to pod względem ubioru były skoczek narciarski i kierowca rajdowy większości z nas kojarzy się z kombinezonem oraz kaskiem. Trudno by było inaczej, bo charakterystyczny strój był podstawowym ekwipunkiem Orła z Wisły przez ponad dwie dekady kariery na skoczniach narciarskich, a następnie w rajdach terenowych.

Objęcie przez Adama Małysza w 2022 r. stanowiska prezesa Polskiego Związku Narciarskiego wiązało się z wieloma zmianami w jego życiu. Jedną z nich były przyzwyczajenia dotyczące ubioru, który z naturalnych względów stał się bardziej formalny i elegancki. W tych okolicznościach drogi nowego szefa jednego z najważniejszych polskich związków sportowych skrzyżowały się z LANCERTO – polską marką odzieżową.

Współpraca będzie realizowana głównie na kanałach mediów społecznościowych marki i Adama Małysza – Facebooku, Instagramie i TikToku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum