Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Akcesoria samochodowe w Lidlu od 14 stycznia

Lidl Polska od soboty 14 stycznia wprowadza do oferty akcesoria samochodowe marki Ultimate Speed.
Reklama

W zimie wielu właścicieli aut zmaga się z tym samym problemem: utrudnionym rozruchem. W  takiej sytuacji sprawdzi się prostownik z  funkcją wspomagania rozruchu marki Ultimate Speed (279 zł/ 1 zestaw), który wyposażono w wyświetlacz LCD i liczne zabezpieczenia (przed zmianą biegunów, przed zwarciem i przeciążeniem). Urządzenie ma mikroprocesorowy układ sterowania z  programem diagnostycznym. Samoczynnie rozpoznaje typ akumulatora (6V lub 12V) i dostosowuje do niego parametry ładowania (generuje prąd o natężeniu 2, 6 albo 17 A).

Od soboty 14  stycznia w sklepach Lidl Polska dostępny będzie również elektroniczny prostownik z wyświetlaczem marki Ultimate Speed (59,90  zł/  1  zestaw). Ten model też jest przeznaczony do akumulatorów różnego typu (6V lub 12V). Generuje prąd o natężeniu 5 A i oferuje 4 różne programy ładowania, działa nawet w temperaturze –20°C.

Prawdziwe problemy zaczynają się wówczas, gdy nie można uruchomić samochodu, a w pobliżu nie ma kontaktu. W takim przypadku przyda się powerbank 12 000 mAh z funkcją rozruchu marki Ultimate Speed (249 zł/ 1 zestaw), który nawet w bardzo niskiej temperaturze (–21°C ) jest w  stanie wygenerować silny impuls elektryczny (ok. 500 A, 12 V), a tym samym –  uruchomić auto. Za pomocą powerbanku można naładować też urządzenia takie jak telefon lub tablet, tym bardziej, że w zestawie znajdują się liczne akcesoria: złączka 12 V, przewód rozruchowy i kabel USB z końcówkami mikro-USB, mini-USB oraz USB-C.

W ofercie Lidla będzie też minikompresor 12 V marki Ultimate Speed (79,90 zł/ 1 zestaw), wyposażony w ok. trzymetrowy przewód. Urządzenie jest w stanie wytworzyć ciśnienie 10 barów. Minikompresor pobiera prąd z gniazda zapalniczki.

Od soboty 14 stycznia w sklepach Lidl Polska będą dostępne też produkty, które ułatwią utrzymanie porządku we wnętrzu auta. To m.in. organizer samochodowy i mata ochronna w cenie 29,99 zł, wodoodporna mata (39,99 zł/ 1 szt.) w uniwersalnym rozmiarze, zestaw pokrowców na fotele samochodowe (89,90 zł) czy apteczka marki Sensiplast (32,99 zł/ 1 zestaw).

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum