Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Akcja kasjerska drogerii dm. Tym razem wesprą zwierzęta

Drogeria dm rozpoczyna nowy rok od zaangażowania w życie lokalnych społeczności. Już w najbliższą sobotę, 28 stycznia w godzinach od 10:00 do 11:0: dm przeprowadzi kolejną akcję kasjerską w sklepie we Wrocławiu, w Centrum Handlowym Marino, przy ul. Paprotnej 7. Tym razem drogeria wesprze Towarzystwo Opieki nad zwierzętami w Polsce Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu.
Reklama

Dzięki zakupom zrobionym w tym czasie przez klientów dm Towarzystwo zbierze środki, które zostaną przeznaczone na projekty wspierające bezdomne zwierzęta.

Akcje kasjerskie to unikatowa forma zaangażowania marki w życie lokalnej społeczności. Koncept wywodzący się z Niemiec praktykowany jest przez dm od początku pojawienia się w Polsce. 

 

Styczniowa wrocławska akcja kasjerska będzie pierwszą w tym roku w Polsce. Organizowana jest wspólnie z Towarzystwem Opieki nad zwierzętami w Polsce Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Jej rzeczniczka prasowa Aleksandra Cukier w sobotę 28 stycznia w godzinach 10:00-11:00 zasiądzie przy kasie i będzie obsługiwała klientów drogerii. Dzięki zakupom zrobionym w tym czasie przez konsumentów Towarzystwo zbierze środki, które zostaną przeznaczone na opiekę nad zwierzętami.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum