Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Akcja promocyjna marki Nestlé

Trwa ogólnopolska akcja promocyjna Nestlé pod hasłem „Moc nagród od Niebieskiego Misia”. Każdy z uczestników może wziąć udział w loterii.
Reklama

Uczestnicy loterii „Moc nagród od Niebieskiego Misia” mogą zawalczyć o dwa rodzaje nagród.
W losowaniach Nagród Dwutygodniowych do wygrania jest 150 niebieskich fotelików marki
Maxi-Cosi model Tobi. W przypadku Nagrody Głównej do wygrania są 3 samochody marki Renault model Clio Grandtour. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy do 28 marca 2016 r. kupić i zgłosić co najmniej 3 produkty Nestlé z Niebieskim Misiem na stronie internetowej www.niebieskimis.pl. Zakup musi być potwierdzony paragonem.

Produkty zgłoszone do loterii jednocześnie biorą udział w promocji z nagrodami gwarantowanymi. Aby otrzymać jeden z 5000 kocyków z wizerunkiem Niebieskiego Misia należy na stronie zarejestrować zakup 15 produktów promocyjnych. Produkty można zgłaszać sukcesywnie, jednakże każda zgłoszona transakcja musi dotyczyć zakupu co najmniej 3 produktów. Promocja z nagrodami gwarantowanymi potrwa do wyczerpania nagród.

Promocja dotyczy następujących produktów: Kaszki i Kleiki Nestlé, Mleka Modyfikowane Nestlé Junior, Mleczne Deserki, Nestlé Jogolino oraz Miśkopty Nestlé.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum