Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

ALDI chce zawalczyć o pracowników

Sieć sklepów ALDI uruchomiła specjalną platformę - praca.aldi.pl, na której znajdują się, m.in. najważniejsze informacje na temat pracy w sieci, wyszukiwarka ofert, interaktywne formularze aplikacyjne czy blog. Strona skierowana jest zarówno do osób poszukujących pracy, jak i do obecnych pracowników.
Reklama

W Polsce liczba pracowników ALDI wynosi niemal 3000, w tym 85% stanowią kobiety.

- Budując nową zakładkę chcieliśmy stworzyć spójną, kompleksową platformę wiedzy na temat pracy w ALDI, gdzie przydatne informacje znajdą zarówno kandydaci rozważający podjęcie pracy w naszej sieci, jak i nasi pracownicy - wyjaśnia Marcin Karcz, Kierownik Działu HR ALDI Polska.

Na platformie praca.aldi.pl znaleźć można wszystkie aktualne ogłoszenia o pracę w podziale na obszary: sklep, magazyn i biuro. Wyszukiwarka zintegrowana jest z mapą, która zlicza i wskazuje aktualne oferty dostępne w Polsce w poszczególnych regionach. Poza ogłoszeniami zaprezentowane są także opisy procesów rekrutacji czy informacje dla osób rozpoczynających pracę - tzw. niezbędnik nowego pracownika.

Na stronie można znaleźć odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania od kandydatów i aktualnych pracowników.

Uzupełnieniem treści rekrutacyjnych jest blog, gdzie zainteresowani znajdą zdjęcia pracowników sieci, filmy, informacje o ich hobby pracowników i podejmowanych w firmie aktywnościach.

Początkującym pracownikom na stanowisku sprzedawcy przysługuje wynagrodzenie powyżej płacy minimalnej krajowej. Podwyżki dla pracowników sklepów i magazynu przyznawane są w oparciu o staż pracy i wskaźniki rynkowe - ALDI gwarantuje wzrost zarobków z każdym rokiem zatrudnienia. Wśród benefitów pozapłacowych znajdują się pakiety zdrowotne dofinansowywane przez pracodawcę oraz pakiety sportowe w ramach współpracy z OK System. Firma dofinansowuje również spotkania integracyjne poszczególnych zespołów, a wraz z wynagrodzeniem jako dodatek pracownicy otrzymują bony żywieniowe.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum