Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

ALDI modernizuje kolejne sklepy we Wrocławiu (galeria)

W tym tygodniu nastąpiło ponowne otwarcie dwóch sklepów ALDI we Wrocławiu. Lokale przy ulicy Powstańców Śląskich na Krzykach oraz na ulicy Szybowcowej w dzielnicy Fabryczna zostały przebudowane i zmodernizowane.
Reklama

Dwa sklepy niemieckiej sieci ALDI zyskały nowy wygląd – od 24 stycznia zaczął ponownie działać sklep na Krzykach, a ALDI przy ul. Szybowcowej otwarty zostanie już 26 stycznia. Wnętrza obu zostały zaprojektowane w oparciu o ustandaryzowany koncept, który będzie obowiązywał we wszystkich krajach, w których rozwijana jest sieć marketów ALDI. Dzięki temu klient z Wrocławia, tak samo odnajdzie się w ALDI w Niemczech czy Francji. Pomysłem na sklepy ALDI jest nowoczesność, prostota i dbałość o detale. 

Czytaj także: Dyrektor sieci ALDI: Nasze sklepy stają się miejscem codziennych zakupów

- Zainteresowanie naszą ofertą stale wzrasta, klienci doceniają nowe, bardziej przyjazne wnętrza - komentuje Marta Połowień, kierownik jednego z wrocławskich sklepów ALDI.

Sieć ALDI posiada we Wrocławiu pięć sklepów. Ostatni został otwarty 4 grudnia ubiegłego roku przy ul. Obornickiej, kolejny zostanie otwarty przy ulicy Średzkiej. W ubiegłym roku zmodernizowano już dwa lokale - przy Mińskiej i Kościuszki, teraz kolejne dwa.

ALDI to niemiecka sieć dyskontów, która posiada 124 sklepy w Polsce, głównie na zachodzie oraz południu kraju. Firma zatrudnia w Polsce niemal 2 000 pracowników. Funkcję dyrektora generalnego pełni Oktawian Torchała.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum