Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Aldi otwiera kolejny dyskont w Poznaniu

3 czerwca Aldi otwiera nowy sklep w Poznaniu, znajdujący się przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Będzie to ósmy sklep sieci w tym mieście i dwudziesty drugi sklep w Wielkopolsce. W ubiegłym roku dyskonter przekroczył liczbę 200 sklepów w kraju zaznaczając swoją obecność w każdym województwie.
Reklama

Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach: od 06:00 do 22:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach: od 9:00 do 20:00.

 - ALDI konsekwentnie rozwija się, otwierając nowe sklepy. Dziś już jesteśmy obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Nasi klienci wiedzą, że w ALDI znajdą bardzo dobre - międzynarodowe i lokalne - produkty wysokiej jakości, ponieważ ALDI ma to „coś”, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, w myśl hasła Raz ALDI zawsze ALDI. Wierzymy, że klienci naszej nowej lokalizacji w Poznaniu znajdą również to „coś”i zyskają przekonanie, że ALDI to pewność udanych zakupów.”– tłumaczy Dariusz Kujaczyński, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce. 

aldi.png
aldi.png

ALDI w Polsce posiada 205 sklepów i zatrudnia blisko 3600 pracowników. Ostatnie otwarcia sieci miały miejsce pod koniec kwietnia w w Krotoszynie, Łowiczu i Jaworze.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum