Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

ALDI: produkty do opalania w ramach marki własnej

ALDI wprowadza do asortymentu kosmetyki marki własnej OMBRA SUN – krem przeciwsłoneczny oraz spray do opalania; oba w dwóch wariantach z filtrem SPF (Sun Protection Factor) 30 oraz 50.
Reklama

Produkty z serii OMBRA SUN dostępne są w formie kremu lub sprayu. Klienci mogą je zakupić w sklepach ALDI już od 23 maja w opakowaniach o pojemności 75 i 200 ml w cenie 16,99 zł każdy.

ALDI posiada 7 kosmetycznych marek własnych, między innymi Biocura, Lacura, czy Ombia, w ramach których oferuje ponad 50 różnych produktów.

Rośnie sprzedaż kosmetycznych marek własnych

– Największą popularnością podczas codziennych zakupów cieszą się mydła kremowe i mydła w płynie, wkłady do golenia, patyczki kosmetyczne, żele do mycia czy lakiery do włosów. Zdecydowany wzrost sprzedaży kosmetyków pielęgnacyjnych obserwujemy w sezonach letnich, kiedy zwyczajowo częściej wychodzimy z domu i więcej uwagi przykładamy do własnego wyglądu. Dotychczas sprzedaż kosmetyków marek własnych ALDI w stosunku do analogicznego okresu w roku 2021 wzrosła o 30 % – mówi Monika Omasta, Category Manager działu kosmetycznego ALDI w Polsce.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum