Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

ALDI też ma swoje bluzy i klapki. Nie sprzedaje ich, tylko rozdaje

Na Facebooku i Instagramie ALDI wystartował konkurs, w którym można wygrać kolekcję ubrań z serii ALDI Original. Tę limitowaną kolekcję ubrań, będzie można zdobyć tylko poprzez udział w konkursie, nie będzie dostępna w sprzedaży w dyskontach. Konkurs trwa do końca lipca 2022 roku.
Reklama


LDI Original, to seria inspirowana wzorem torby w biało-niebieskie paski. Czarna, casualowa bluza z kapturem i logo ALDI, biało-niebieskie dresy w paski, skarpety, kapelusz i klapki są częścią tej kolekcji.

Postanowiliśmy zorganizować konkurs w mediach społecznościowych przy wsparciu influencerów, aby każdy miał szansę wygrać zestawy ubrań ALDI Original – mówi dyrektor marketingu sieci.
Aby wygrać jeden z 80 zestawów ubrań należy na Facebooku pod postem konkursowym ułożyć z czterech słów: „ALDI Original, COŚ, ciuchy, zakupy” oryginalną historię. Natomiast zadanie na Instagramie polega na stworzeniu kreatywnego hasła, które odda cechy limitowanej kolekcji ALDI Original. Dla pięciu najlepszych komentarzy dyskonter oferuje komplet dresowy, koszulkę i klapki. Kolejnych dziesięć zwycięskich wpisów otrzyma bluzę, klapki oraz produkty marki własnej ALDI. Do wygrania w dodatkowej puli nagród są również skarpetki oraz nagrody pocieszenia. Zgłoszenia należy przesyłać pod dedykowanymi postami na kanałach marki od 18.07 do 31.07.2022.
Na potrzeby konkursu powstał dedykowany spot. Za projekt kampanii odpowiada agencja ANDO.
***
ALDI w Polsce posiada 209 sklepów i zatrudnia ponad 3700 pracowników. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum