Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

ALDI w nowym koncepcie rusza w Tarnowskich Górach (galeria)

9 lutego nastąpi ponowne otwarcie sklepu ALDI w centrum miasta, przy  ul. Sobieskiego 3. Sklep został przebudowany i zmodernizowany.
Reklama

Celem przeprowadzonych zmian było odświeżenie wnętrz sklepu, przejrzyste zaprezentowanie asortymentu, a także unowocześnienie sprzętów. Przestrzeń została wzbogacona o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów. W ramach działań na zewnątrz sklepu, odświeżono i przearanżowano tereny zielone.

- Klienci doceniają nasz sklep ze względu na świetną lokalizację w centrum miasta i wyjątkowy asortyment. Przebudowa to kolejny krok, by sprostać ich oczekiwaniom - komentuje Joanna Tucka, kierownik sklepu.

Wnętrze sklepu o powierzchni 1163 mkw. zostało zaprojektowane w oparciu o ustandaryzowany koncept ANIKo, który będzie obowiązywał we wszystkich krajach, w których rozwijana jest sieć marketów ALDI. Dzięki temu klient z Tarnowskich Gór, tak samo odnajdzie się w sklepie ALDI w Niemczech czy Francji. Pomysłem na sklepy ALDI jest nowoczesność, prostota i dbałość o detale.

- Pomimo dynamicznych zmian, które dotyczą sieci dyskontów ALDI, wartości którymi kieruje się spółka, pozostają niezmienne od lat. Na pierwszym miejscu stawiane są jakość, produkt i cena. W najbliższych latach w planach spółki jest stałe poszerzanie asortymentu oraz nieustanna praca nad zapewnianiem klientom pozytywnych doświadczeń zakupowych - informuje sieć.

Sklep przy ul. Sobieskiego działa w mieście od kwietnia, natomiast drugi sklep sieci w Tarnowskich Górach, przy ulicy Bałkańskiej 1, to jeden z pierwszych sklepów ALDI w Polsce.

ALDI to niemiecka sieć dyskontów, która posiada 124 sklepy w Polsce, głównie na zachodzie oraz południu kraju. Firma zatrudnia w Polsce niemal 2 000 pracowników.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (3)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum