Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Aldi wchodzi do Leszna

26 czerwca Aldi otwiera nowy sklep w Lesznie przy ul. Grunwaldzkiej 1A. Będzie to pierwsza placówka sieci w tym mieście.

Reklama

Łączna powierzchnia sklepu wynosi 1200 m2. Przy sklepie znajdzie się również parking z 54 miejscami. Na potrzeby sklepu zatrudnionych zostało kilkanaście osób. 

- Cieszymy się z debiutu w Lesznie i mamy nadzieję, że nasz sklep oraz szeroka oferta produktów marek własnych, które zostały docenione przez klientów w Wielkim Teście Produktów ALDI spotkają się również z uznaniem mieszkańców Leszna. Liczymy na to, że ALDI bardzo szybko stanie się ulubionym miejsce zakupów mieszkańców miasta i będziemy mieć okazję do tego, by otworzyć tutaj nasze kolejne placówki – mówi Dariusz Kujaczyński, Kierownik Sprzedaży ALDI Polska. 

Przypomnijmy, na początku czerwca Aldi podało, że szuka działek pod inwestycje. W najbliższych latach ma nawet potroić liczbę otwieranych sklepów. Sieć gotowa na dynamiczny rozwój w Polsce. 

- Mamy ambitne plany rozwoju sieci na najbliższe lata, w ramach których do końca 2022 roku chcemy potroić liczbę otwieranych sklepów. Oczywiście jest to uzależnione od wielu zmiennych i dajemy sobie prawo do bieżącej aktualizacji. Jak pokazują wydarzenia ostatnich miesięcy na świecie, sytuacja może dynamicznie zmieniać się, ale to jest cel, do którego dążymy. Minione dziesięciolecie stworzyło doskonałe podwaliny do tego kroku, jesteśmy gotowi do przejęcia nowych obiektów czy działek pod budowę - deklarował niedawno Oktawian Torchała, CEO ALDI w Polsce.

Do sieci należy 141 placówek.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum