Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Aldi z pierwszym sklepem na Pomorzu. Placówka oferuje m.in. wózki zakupowe dla dzieci

26 sierpnia swoje drzwi dla klientów po raz pierwszy otworzy nowy sklep Aldi w Ustce. Będzie to pierwszy sklep sieci w mieście i jednocześnie pierwszy sklep Aldi na Pomorzu.  Łączna powierzchnia nowej placówki wyniesie 1370 mkw.
Reklama

- Otwarcie pierwszego sklepu ALDI na Pomorzu to dla nas wielka radość. Cieszymy się, że zaznaczamy naszą obecność w regionach, w których dotychczas ALDI nie było obecne i, że z ofertą będziemy mogli docierać do klientów, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać produktów naszej marki. Wierzymy, że ALDI spotka się tu z entuzjastycznym przyjęciem, stając się ulubionym sklepem klientów zarówno ze względu na jakość asortymentu, jak i komfort zakupów – mówi Bartosz Jędrzejewski, Kierownik Sprzedaży ALDI Polska.

Pierwszy sklep ALDI w Ustce zbudowany został zgodnie z nowym konceptem wizualnym, który jest bardziej intuicyjny i przyjazny klientom. Jego motywem przewodnim jest świeżość, zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji. Sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów sieci. Znalazły się tu również pokój dla matki z dzieckiem oraz toaleta.  

Przy sklepie znajdzie się parking z 53 miejscami parkingowymi, w tym z miejscem dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Na potrzeby nowego sklepu sieć zatrudniła kilkunastu pracowników.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum