Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

ALDI z półką elektronarzędzi

Już od 6 maja w sklepach ALDI klienci będą mogli kupić elektronarzędzia marki własnej FERREX. W ofercie sieci m.in. pilarka akumulatorowa, szlifierka kątowa i podkaszarka. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
Reklama

W najbliższą sobotę z bogatą ofertą elektronarzędzi startuje jedna z popularniejszych sieci spożywczych. Od 6 maja w sklepach ALDI znajdą się najwyższej jakości produkty elektronarzędziowe marki FERREX. Asortyment dostępny będzie tylko w sklepach dyskontera. Klienci będą mogli kupić m.in. pilarkę akumulatorową bezszczotkową o mocy 40 V w cenie 599,99 zł wraz z zestawem wyposażonym w akumulator, ładowarkę, łańcuch, ostrze prowadzące i olej.

 

 

 

 

W ofercie także akumulatorowa szlifierka kątowa w cenie 449,99 zł oraz podkaszarka akumulatorowa z teleskopową regulacją wysokości w cenie 299,99 zł. Dostępne będzie również narzędzie wielofunkcyjne akumulatorowe o mocy 20 V w bogatym zestawie wyposażonym w 4 brzeszczoty, tarczę szlifierską, 20 nakładek szlifierskich, a wszystko to w cenie 319,99 zł i 3-letnią gwarancją użytkowania.

Oferta elektronarzędzi dostępna w sklepach naszej sieci od soboty stanowi odpowiedź na rosnącą popularność majsterkowania i wykonywania własnoręcznie prac domowych i ogrodowych. Artykuły marki FERREX, dostępne tylko w ALDI, to sprzęty, których jakość zawsze idzie w parze z ceną i niezawodnością, oferując przy tym niezbędną moc oraz parametry, umożliwiającą sprostanie każdemu wyzwaniu z zachowaniem bezpieczeństwa i satysfakcji z jakości wykonanej pracy i efektu końcowego, mówi Piotr Szewczyk, Kierownik Kategorii ALDI Polska.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum