Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Aleja Bielany zakończyła komercjalizację foodcourtu

Nowy foodcourt rozpocznie swoją działalność wraz z otwarciem Alei Bielany w listopadzie tego roku.
Reklama

Podpisanie umowy na lokal, w którym mieścić się będzie restauracja Burger King zakończyło proces komercjalizacji foodcourtu w rozbudowywanej części Parku Handlowego Bielany, który w listopadzie zmieni nazwę na Aleja Bielany. Strefa restauracyjna ma powierzchnię 2000 mkw., dzięki czemu Aleja Bielany zaoferuje szeroką gamę smaków w 11 restauracjach i cukierniach.

W menu znajdziemy dania z całego świata za sprawą restauracji: Sushi Fresh, Della Cuccina, Thai Express, Sevi Kebab, Express Kuchnie Marche. Nie zabraknie Burger King oraz KFC, który zmieni lokalizację i przeniesie się do nowej strefy restauracyjnej. Na słodkości Aleja Bielany zaprosi swoich gości do Cukierni Witczak, Cukierni Sowa, Lodziarni Grycan oraz By the way Coffee. Na klientów czekać będą także lokale działające obecnie na terenie Parku Handlowego Bielany, które nie zmienią swojej lokalizacji: McDonald’s, Pizza Hut, Starbucks oraz Dom Lodów Barton.

Park Handlowy Bielany to największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku, mające w swoim zasięgu 1,5 mln klientów. Oferta centrum łączy asortyment wnętrzarski i modowy.

W listopadzie 2015 roku Park Handlowy Bielany, już jako Aleja Bielany, przyjmie gości w nowym, jeszcze większym  i nowocześniejszym obiekcie. Zaoferuje swoim klientom ponad 200 sklepów  na ponad 145 tys. powierzchni handlowej.

 

\

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum