Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Alicja Koleśnik nie jest już dyrektorem działu zakupów Biedronki. Jej zadania przejęły trzy osoby

Na pytanie redakcji dlahandlu.pl dotyczące zmian personalnych w sieci Biedronka otrzymaliśmy odpowiedź, że Alicja Koleśnik przestała pełnić obowiązki dyrektora działu zakupów w Jeronimo Martins Polska i nie jest już pracownikiem firmy.


Reklama

W związku ze zmianami w strukturze firmy zarządzanie obszarem zakupów zostało podzielone na trzy osoby: Pedro Coelho, Nuno Begonha i Beatę Jankowiak. Każdej z nich podlega określona grupa kategorii produktów.

Alicja Koleśnik dołączyła do Jeronimo Martins w 1997 roku zajmując stanowisko product line manager w dziale zakupów. Później zajmowała stanowiska menadżerskie w strukturach działu, w tym pełniła funkcję dyrektora branży w latach 2004-2009. W 2009 r. została dyrektorem generalnym firmy Bliska należącej do Grupy Jeronimo Martins. Od 2012 roku kierowała działem zakupów Jeronimo Martins Polska i była członkiem zarządu firmy. W połowie 2014 roku została wykreślona z listy członków zarządu.

Beata Jankowiak w Jeronimo Martins pracuje od kwietnia 1995 roku, czyli od 20 lat. Nuno Begonha z Biedronką związany jest od stycznia 2012 roku, a wcześniej od 2002 roku pracował w sieci cash and carry Recheio w Portugalii, które należą do Jeronimo Martins.

Pedro Coelho był członkiem zarządu Jeronimo Martins Polska, ale podobnie jak Alicja Koleśnik w połowie 2014 został z tej funkcji odwołany.

Obecnie zarząd firmy tworzą Pedro De Castro Soares Dos Santos - prezes, Pedro Pereira Da Silva - członek zarządu, Eduardo De Sousa Brito - członek zarządu, Tomasz Suchański - członek zarządu, Nuno Sereno - członek zarządu oraz Jarosław Sobczyk, który członkiem zarządu i dyrektorem personalnym został w kwietniu tego roku. Wcześniej Jarosław Sobczyk był członkiem zarządu Mars Polska i Masterfoods Polska.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (7)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum