Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Allegro będzie rozwijać usługi dostawy natychmiastowej i w weekendy

Allegro przedłużyło współpracę z InPost w zakresie usług paczkomatowych dla Allegro Smart! na kolejne 7 lat. Kontrakt zakłada rozwój nowych usług szybkiej dostawy do Paczkomatów, w tym dostawy natychmiastowej, tego samego dnia oraz dostawy w weekendy.
Reklama

Allegro zwiększa odsetek przesyłek dostarczanych w ciągu 1 do 2 dni , ze szczególnym naciskiem na dostawy następnego dnia. Obecnie dostawy ok. 30% zamówień Allegro są realizowane w kolejnym dniu roboczym od momentu zakupu, a ponad 75% w ciągu dwóch dni. 

Dzięki nowemu kontraktowi Allegro będzie rozwijać innowacyjne usługi dostawy tego samego dnia, a wkrótce wprowadzi również "natychmiastowe" dostawy do Paczkomatów. 

Dostawy do Paczkomatów i punktów odbioru są najbardziej popularne wśród użytkowników programu Allegro Smart! Liczba korzystających z Allegro Smart! na koniec czerwca 2020 r. wynosi 2,1 miliona. 

Allegro rozpoczęło już pierwsze testy nowej usługi natychmiastowej dostawy. Na platformie trwa obecnie przedsprzedaż gry na konsole i komputery FIFA 21 - Edycja Mistrzowska. Kupujący będą mogli ją odebrać z Paczkomatów InPost tuż po północy w dniu premiery 6.10.2020. Podczas ostatnich premier tego typu produktów 90% kupujących odebrało zamówioną grę w pierwszych minutach po północy.

 W okresie obowiązywania umowy strony zobowiązały się do świadczenia wzajemnych usług marketingowych, w tym do dalszego eksponowania marki Allegro na Paczkomatach InPost.Reklama

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum