Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

American Soul w KFC. Co w ofercie?

Od 8 marca we wszystkich restauracjach KFC w Polsce będzie można spróbować burgerów i wrapperów z soczystym, chrupiącym i złocistym kurczakiem KFC z  zestawem aromatycznych sosów: Kentucky Gold oraz niepowtarzalnym BBQ Whisky.
Reklama

American Soul w KFC. Co to za oferta?

W ramach nowej promocji „American Soul” będzie dostępnych kilka opcji. Bburgery i wrappery KFC będzie można spróbować w iście „amerykańskiej” odsłonie w połączeniu z sosami Kentucky Gold: Kentucky Gold Grander i Kentucky Gold Wrapper. Nowością będą dania z sosem BBQ Whisky: Whisky BBQ Grander i Whisky BBQ Wrapper. Burgery "American Soul" to  połączenie soczystego i złocistego kurczaka, chrupiącego boczku oraz krążków cebulowych w aromatycznym sosach. Wrappery podawane są z kurczakiem, boczkiem, piklami oraz frytkami.

Sos Kentucky Gold z profilem na Facebooku

To właśnie sosy nadają „amerykański” smak potrawom z nowej oferty. Kentucky Gold, który jest najczęściej wybieranym sosem w ofercie KFC, od początku zdobył serca najbardziej wymagających smakoszy w Polsce. Stworzony jest na bazie wędzonego sosu BBQ z dodatkiem miodu i musztardy. O jego popularności świadczy fakt, że doczekał się nawet profilu na Facebooku stworzonego przez samych fanów restauracji. Natomiast BBQ Whisky to inspirowany kraftowymi smakami z USA sos na bazie prawdziwej whisky z oryginalnymi dodatkami w postaci wędzonej papryki jalapeno.

KFC - co to za sieć

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, pionier restauracji szybkiej obsługi.W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest – największego, niezależnego operatora sieci restauracji w Europie Środkowej i Wschodniej – który zarządza obecnie siecią ponad 320 restauracji KFC w naszym kraju.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum