Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Anita Ryng pokieruje komunikacją IKEA Retail

Z początkiem 2021 roku Anita Ryng objęła stanowisko dyrektorki ds. komunikacji w IKEA Retail, zastępując czasowo nieobecną Katarzynę Broniarek. Do jej zadań należy komunikacyjne wspieranie działań związanych z 60-leciem obecności IKEA w Polsce oraz realizacją długofalowej strategii People & Planet Positive.
Reklama

 

Anita Ryng dołączyła do IKEA Retail trzy lata temu jako menedżerka ds. współpracy z sektorem publicznym w dziale komunikacji. Od stycznia 2021 pełni funkcję rzeczniczki prasowej IKEA Retail w Polsce oraz dyrektorki ds. Komunikacji, odpowiadając za prowadzenie i rozwijanie strategii komunikacji IKEA w Polsce, zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej.

W zespole, wspólnie z Anitą Ryng, współpracują: Aneta Gil, liderka ds. komunikacji zewnętrznej, Katarzyna Mroczkowska, menedżerka ds. procesów komunikacyjnych, Maciej Krzyczkowski, menedżer ds. współpracy z sektorem publicznym, Małgorzata Jezierska koordynatorka ds. komunikacji komercyjnej i PR produktu oraz Krzysztof Janiak, koordynator ds. komunikacji.
Poprzednio Anita Ryng pracowała w sektorze publicznym i zajmowała się m.in. współpracą międzynarodową oraz funduszami unijnymi. Odpowiadała także za wspieranie politycznej i gospodarczej współpracy między Polską i Niderlandami w Ambasadzie RP w Hadze.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum