Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Antoine Grolin prezesem spółki Ceetrus, należącej do Auchan

Antoine Grolin objął 24 czerwca stanowisko prezesa zarządu firmy Ceetrus (należącej do Auchan Holding), działającej na rynku nieruchomości. Za strategię firmy i harmonogram realizowanych projektów nadal będzie odpowiadał CEO Ceetrus Benoît Lheureux. Za działania Ceetrus w Europie odpowiadają dyrektorzy generalni poszczególnych krajów. W Polsce stanowisko to piastuje Ada Walentek.
Reklama

Antoine Grolin jest ekspertem w dziedzinie nieruchomości i rozwoju obszarów miejskich. Karierę rozpoczął w międzynarodowej grupie Bouygues Construction. W 2003 roku dołączył do Groupe Projex, w której następnie objął stanowisko dyrektora zarządzającego. W 2017 roku założył NODI, spółkę należącą do AMF, skoncentrowaną na przekształcaniu obszarów miejskich w wielofunkcyjne przestrzenie służące lokalnym społecznościom.
 
Mianowanie Antoine Grolin na stanowisko prezesa zarządu Ceetrus to konsekwencja zmian w europejskiej strukturze organizacyjnej przedsiębiorstwa. Ich efektem będzie tworzenie projektów będących jeszcze bliżej potrzeb rynków w poszczególnych krajach.

– Ceetrus Polska obecnie rozwija kilka projektów tworzonych z myślą o lokalnych społecznościach. Są to zrównoważone inwestycje, które z założenia wpisują się w funkcjonującą już tkankę miejską, lecz również zapewniają mieszkańcom nowe dodatkowe funkcje, jak miejsca rekreacji i wypoczynku czy pracy – mówi Ada Walentek, dyrektor generalna Ceetrus Polska.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum