Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Antybaton Łowicz wchodzi w świat gamingu

Wystartowała druga część kampanii Antybatona Łowicz. Oprócz odświeżenia spotu, marka postawiła na wejście w świat gamingu i współpracę z topowym polskim streamerem gamingowym.
Reklama

Skrócona wersja spotu wykorzystuje nową muzykę, która po raz kolejny nawiązuje do czołówek filmów o superbohaterach. Dynamiczny obraz przedstawia sytuacje, kiedy Antybaton Łowicz “ratuje z opresji” i pomaga zwalczyć lekki głód lub ochotę na coś słodkiego. Trzymając się motywu superbohaterów, marka stworzyła specjalne wideo w stylistyce starych gier zręcznościowych. W roli Antybatona występuje jeden z czołowych polskich gamerów - Piotr „Izak” Skowyrski. Jego zadaniem jest pokonanie słodkiej przekąski.

Samo wideo z Izakiem to nie wszystko, bo Łowicz przygotował dla konsumentów dodatkową formę zabawy i rywalizacji. W filmie umieszczonym na YouTubie gracze mogą za pomocą klawiszy numerycznych od 1 do 8 wywoływać kombinacje uderzeń. Każda z kombinacji reprezentuje inne składniki Antybatona. Materiał będzie wspierany przez kod QR umieszczony w spocie TV, który po zeskanowaniu przeniesie użytkownika do gry. Dodatkowe 6’ i 15’ sekundowe formaty reklamowe będą widoczne na platformach: YouTube, Tik Tok, Instagram i Facebook.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum