Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Aplikacja Tymbark Quiz promowana w interncie

Tymbark podkreśla, jak ważne jest budowanie i pielęgnowanie trwałych kontaktów i przyjaźni. Bez względu na to, gdzie i jak – najważniejsze, by być razem i dbać o relacje z bliskimi. Właśnie dlatego marka stworzyła TYMBARK QUIZ – test znajomości dla dwóch osób.
Reklama

Jak on działa? Wystarczy zalogować się poprzez www.tymbarkquiz.com lub skorzystać z quizu poprzez chatbot na facebookowym profilu Tymbarku, a następnie zaprosić do zabawy bliską osobę. Każdy uczestnik otrzymuje ten sam zestaw pytań z obrazkowymi lub tekstowymi odpowiedziami do wyboru – dotyczący zarówno wzajemnego dopasowania (wybór tej samej opcji), jak i znajomości drugiej osoby (wskazanie, co wybierze współgracz). Na koniec rozgrywki para może przejrzeć podsumowanie znajomości i porównać  swoje odpowiedzi.

Quizowi towarzyszy także konkurs – uczestnicy mogą zgłaszać swoje autorskie pytania wraz z odpowiedziami. Najciekawsze z nich nie tylko zostają dodane do aplikacji, ale także są nagradzane. Na zwycięzców czekają vouchery do Answear (20 x 200 zł) i do Netflixa (20 x 120 zł) oraz tymbarkowe gadżety.

Akcji towarzyszy kampania digitalowa oraz komunikacja z influencerami na Instagramie.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum