Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Apsys zarządcą Galerii Katowickiej

Apsys Polska przejął zarządzanie Galerią Katowicką. Tym samym portfolio zarządcze spółki powiększyło się do 22 centrów handlowych o łącznej powierzchni najmu 835 tys. mkw.
Reklama

Portfolio zarządcze Apsys Polska zwiększyło się w 2015 roku o 22 proc. Spółka podpisała pięć umów na zarządzanie: Galerią Katowicką, Europą Centralną w Gliwicach, Focus Parkiem w Rybniku, CH Tulipan w Łodzi i CH Kometa w Toruniu, które oferują łącznie 205 tys. mkw. GLA. Tym samym spółka Apsys Polska powiększyła swój udział w rynku do niemal 10 proc. powierzchni najmu wszystkich centrów handlowych w Polsce. Centra zarządzane przez Apsys znajdują się w 15 miastach i odwiedza je około 110 milionów klientów rocznie. Spółka odnotowała 73 proc. wzrost liczby umów najmu – z niemal 1050 pod koniec 2014 roku do ponad 1820 obecnie.

W 2015 roku spółka zakończyła w Polsce modernizację dwóch centrów handlowych 1 generacji: Rondo w Bydgoszczy i 3 Stawy w Katowicach. Obecnie Apsys realizuje jeszcze dwa projekty deweloperskie o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 122 tys. mkw. W Poznaniu buduje swój flagowy projekt – Centrum Posnania. Z kolei w 2016 roku firma rozpocznie rozbudowę zlokalizowanego pod Warszawą Centrum Janki.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum