Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ariel w kartonowym pudełku z systemem ECOCLIC

Nowe kartonowe opakowanie Ariel ECOCLIC posiada certyfikat FSC i w pełni nadaje się do recyklingu. Nowe opakowanie jest wykonane w ponad 70% z włókien pochodzących z odzysku, a odpady powstałe przy produkcji kapsułek Ariel PODS® nie są wysyłane na wysypiska.
Reklama

Opakowanie kapsułek do prania Ariel jest bardziej ergonomiczne w użyciu i ma sprytne, głośne „kliknięcie” informujące o prawidłowym zamknięciu, zapewniające bezpieczeństwo dzieciom.

Opakowanie ECOCLIC® marki Ariel posiada najnowsze oznaczenie dotykowe i technologię NaviLens, aby pomóc osobom z zaburzeniami wzroku, zręczności lub funkcji poznawczych. Oznaczenie w kształcie pralki jest wytłoczone na zewnętrznej stronie opakowania i zostało opracowane przez firmę P&G, aby pomóc osobom, które utraciły wzrok, zidentyfikować, że kupują środek do prania.

NaviLens to specjalnie opracowany kod dla osób niedowidzących. Po zainstalowaniu aplikacji NaviLens użytkownicy mogą skanować produkt za pomocą kamery swojego urządzenia, aby uzyskać szybki dostęp do ważnych informacji na temat produktu i opakowania za pomocą dźwięku lub dużego i wyraźnego tekstu. Użytkownicy mogą także zlokalizować z dużą dokładnością, gdzie znajduje się produkt, korzystając z rozszerzonej rzeczywistości (AR, augmented reality)

Nowe kapsułki do prania Ariel PODS® zostały zaprojektowane z myślą o doskonałym usuwaniu plam nawet w zimnej wodzie, dzięki technologii COOLCLEAN™. Zmieniając temperaturę prania z 60°C na 30°C możemy zużywać do 60% mniej energii elektrycznej na cykl, co oznacza niższe rachunki za prąd na koniec miesiąca .

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum